I.(Nagy) Lajos Nemzetközi Szabadegyetem

International Free University of Louis I.(The Great)

A Gyermekjóléti Alapítvány céljának tekinti, hogy a társadalom valamennyi korosztálya számára oktatási , szociális, kulturális, tehetségkereső és tehetséggondozó programokat szervezzen.

E cél érdekében alapítottuk meg az I. (Nagy ) Lajos Nemzetközi Szabadegyetem ( International Free University of Louis I./ The Great/ ) szervezetünket, mely a jövőben műhelyképzéseket, rendezvényeket szervez, s melynek nevében hamarosan meghirdetésre kerül a DOCTOR HONORIS CAUSA kitüntetés-pályázat.

Szervezetünk nemzetköziségét az biztosítja, hogy programjaink , rendezvényeink és felhívásaink nemcsak a magyarországi polgároknak, hanem (elsősorban) minden magyarnak szólnak, éljenek akár Európában, akár más földrészen. Ám a szubszidiaritást és az universitast szem előtt tartva, elmondhatjuk, hogy az általunk meghirdetett programok , rendezvények mindazoknak - tehát nemcsak magyar, hanem bármely állam állampolgárai számára- szólnak, akik elfogadják céljainkat, törekvéseinket.

Kérjük, támogassa Ön is céljaink megvalósulását!

Tisztelettel:

RÁTZ OTTÓ

mesterpedagógus tanár,igazgató,rector

I.(Nagy) Lajos király címere

GYERMEKJÓLÉTI ALAPÍTVÁNY

GYERMEKJÓLÉTI ALAPÍTVÁNY© 2021 Minden jog fenntartva.

Készíts ingyenes honlapotWebnode